Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5219
Stary 16.01.2013, 04:53
enzo napisał(a):Wyświetl post
W klubie jest takie oszczędzanie, że nawet nie ma kilku drobnych na realizacje transmisji meczów ze zgrupowań. Niestety.
Oszczędzanie? Kopacze, którzy może będą walczyć o 10 miejsce jadą na 2 turnusy zimowego urlopu do słonecznej Turcji. Tylko Legia i może jeszcze jedna drużyna z extra ma 2 obozy zagraniczne.
Odpowiedz cytując