enzo napisał(a):

|
W klubie jest takie oszczędzanie, że nawet nie ma kilku drobnych na realizacje transmisji meczów ze zgrupowań. Niestety.
|
Oszczędzanie? Kopacze, którzy może będą walczyć o 10 miejsce jadą na 2 turnusy zimowego urlopu do słonecznej Turcji. Tylko Legia i może jeszcze jedna drużyna z extra ma 2 obozy zagraniczne.