Wyświetl pojedynczy post
K4millo
Senior Member
 
 
Od: 05.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8187
Stary 16.01.2013, 01:10
cfa napisał(a):Wyświetl post
Ja słyszałem tylko od chłopków z LSPM'u, że na mistrzostwach polski juniorów 2001 obu Brożków nakrywał czapką.
Wszystko fajnie, tylko że Wisła nie awansowała na MP juniorów w 2001, więc nakrywać tam czapką Brożków nie mógł.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując