|
Ja tylko chciałem przypomnieć, że zawodnik na którego bezproduktywność narzekacie, Maor ma zastępować Foued Kadir(6-ć goli i 4-y asysty w lidze) który odszedł do OM za 0,4 mln. E. Za Maora zapłacono więcej i nie sądzę, żeby to był z ich strony akt desperacji, tylko inwestycja w poprawę jakości drużyny. Ja uważam, że Maor może grać lepiej od tego gościa. Jeszcze(tfu, oby nie) za żydem zatęsknicie.
Wszelkie błędy ortograficzne, gramatyczne, fleksyjne i inne są zamierzonymi działaniami autora tego posta i są objęte prawami autorskimi. Kopiowanie, powtarzanie i dyskutowanie o nich surowo zabronione.
|