Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61960
Stary 15.01.2013, 23:51
Grisza1 napisał(a):Wyświetl post
Postawić Kulawika w jednym rzędzie z Wilkiem, Ilievem i Sikorskim i nazwać go najemnikiem, to tak jak zaproponować Gierka na patrona 2013 roku. Obłuda.
Najemnik jak każdy inny. Bezwartościowy "trener", którego nikt nie chciał i pewnie nikt chcieć nie będzie. Oddzielam jego przeszłość piłkarską od teraźniejszości. Nie sięgam do historii i nie oceniam czy Gierek powinien być patronem czy nie. Nie to forum. Ale uważam, że sięganie do historii w przypadku Kulawika-piłkarza i na tej podstawie wynoszenie go na piedestał jako Kulawika-trenera (patrona Wisły) jest tu dość analogicznym mechanizmem. Trzeba uważać na porównania, żeby nie narazić się na śmieszność.

@up - z tą nadzieją bywa różnie... Ale generalnie warto ją mieć. Niestety ale jednak nie z tymi ludźmi. Jak oni odejdą to dopiero wtedy wróci nadzieja.
Ostatnio edytowane przez thechris : 16.01.2013 o godz. 00:29.
Odpowiedz cytując