thechris napisał(a):

|
Taki sam najemnik jak Wilk, Iliev, Sikorski, Kulawik i cała reszta tego szrotu...
|
Postawić Kulawika w jednym rzędzie z Wilkiem, Ilievem i Sikorskim i nazwać go najemnikiem, to tak jak zaproponować Gierka na patrona 2013 roku. Obłuda.