Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61957
Stary 15.01.2013, 23:25
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Niech ucieka stąd jak najdalej najemnik.
Taki sam najemnik jak Wilk, Iliev, Sikorski, Kulawik i cała reszta tego szrotu...

Skończyły się czasy kiedy do Wisły wszyscy chcieli przyjść bez względu na kasę. Chociaż wtedy akurat jej nie brakowało. Od roku przychodzą tu tylko tacy, których jedyną motywacją jest kasa... pomimo, że ma jej już zbyt wiele. Bo albo nie mają większych ambicji, albo nikt inny ich nie chciał.

Ale tak naprawdę jest jeszcze gorzej... Aktualnie jest tak, że do Wisły niektórzy wartościowi ludzie nie przyszliby nawet jeśli kasa by się dla nich znalazła. Wisła nie ma w sobie nic co by mogło przyciągnąć. Ani kasy, ani ambicji sportowych, które nie sięgają poza walkę o utrzymanie, ani stadionu tylko jakiś śmieszny kwadratowy kurnik oraz ostatnio kilka tysięcy szydzących kibiców na trybunach.

Ale najgorsze jest to, że prawdopodobnie nie ma tam nikogo inteligentnego z kim można by opracować jakikolwiek plan odrodzenia się klubu i powstania z kolan. Dlatego nikt inteligentny we Wiśle się nie zjawi, chyba, że jakiś niezorientowany obcokrajowiec przez przypadek, który i tak nic nie wskóra z bandą... nabijaczy kabzy. Bo tu o nic innego w tej chwili nie chodzi.

Na Reymonta pozostały tylko resztki do zeżarcia przez nieudaczników typu łysy z warszafki. Rzucają się na te ochłapy po 15-letniej imprezie wystawionej przez Pana C. i jak hieny rozszarpują do końca to co zostało. Oczywiście robią to z gracją w garniturach lub z żelem we włosach świeżo wtartym przez najlepszych stylistów ale to tylko wierzchnia strona... Za tą powierzchownością czyhają zwykli pozoranci i upychają swoje sakiewki żyjąc wygodnie i na pełnym luziku. Ale wygląda na to, że już niedługo... bo chyba zostało już niewiele to wyciśnięcia z tej uschniętej cytrynki... więc pewnie niedługo pójdą na żer gdzie indziej jak przystało na pasożyty. Wszyscy, od pseudo-zarządców po pseudo-piłkarzy.
Ostatnio edytowane przez thechris : 15.01.2013 o godz. 23:49.
Odpowiedz cytując