Reserve napisał(a):

|
No i dobrze że podpisał. Niech spierdala skoro tak mu źle u nas.
|
Może trochę szacunku dla gościa, który wygrał nam MP, dał dwumecz z Apoelem i grupę LE oraz wygrał 2 razy derby ?
Dobra wiadomość na koniec dnia:
Cytat:
Kilka dni temu "Gazeta Krakowska" poinformowała, że do klubu z ulicy Reymonta zgłosił się były zawodnik bielskiego Podbeskidzia - Krzysztof Król, który z przedostatnim aktualnie zespołem Ekstraklasy rozwiązał swoją umowę. Ta sama gazeta podaje dziś, że Wisła nie zatrudni tego obrońcy.
Król, który pochwalić może się przeszłością w szkółce Realu Madryt oraz występach m.in. w Chicago Fire - chciał przekonać do siebie włodarzy Wisły podpisując z naszym klubem niski kontrakt i to tylko do końca bieżącego sezonu, choć oczywiście z możliwością jego ewentualnego przedłużenia.
Jak widać przy Reymonta nie zdecydowano się na taką ofertę zawodnika, nawet jeśli w perspektywie rozwiązania umowy z Janem Frederiksenem na lewej stronie naszej defensywy wciąż można będzie powiesić kartkę z napisem "vacat".
|