Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61952
Stary 15.01.2013, 22:53
Reserve napisał(a):Wyświetl post
No i dobrze że podpisał. Niech spierdala skoro tak mu źle u nas.
Może trochę szacunku dla gościa, który wygrał nam MP, dał dwumecz z Apoelem i grupę LE oraz wygrał 2 razy derby ?

Dobra wiadomość na koniec dnia:

Cytat:
Kilka dni temu "Gazeta Krakowska" poinformowała, że do klubu z ulicy Reymonta zgłosił się były zawodnik bielskiego Podbeskidzia - Krzysztof Król, który z przedostatnim aktualnie zespołem Ekstraklasy rozwiązał swoją umowę. Ta sama gazeta podaje dziś, że Wisła nie zatrudni tego obrońcy.

Król, który pochwalić może się przeszłością w szkółce Realu Madryt oraz występach m.in. w Chicago Fire - chciał przekonać do siebie włodarzy Wisły podpisując z naszym klubem niski kontrakt i to tylko do końca bieżącego sezonu, choć oczywiście z możliwością jego ewentualnego przedłużenia.

Jak widać przy Reymonta nie zdecydowano się na taką ofertę zawodnika, nawet jeśli w perspektywie rozwiązania umowy z Janem Frederiksenem na lewej stronie naszej defensywy wciąż można będzie powiesić kartkę z napisem "vacat".
Odpowiedz cytując