Wyświetl pojedynczy post
Reserve
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61947
Stary 15.01.2013, 21:38
Wolfy,
nikt nie oczekiwał przywiązania do barw, ale solidnej gry na takim poziomie na ktorym go było stać. Ale cóż, sodówka uderzyła do bańki i sie chłopak przenosi na zachód podbijać wielkie kluby Jak teraz tak myślę to dobrze że nie zwerbowali go do kadry narodowej.

@edit:

Już oficjalnie: http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...lenciennes_fc/

Odpowiedz cytując