Wolfy,
nikt nie oczekiwał przywiązania do barw, ale solidnej gry na takim poziomie na ktorym go było stać. Ale cóż, sodówka uderzyła do bańki i sie chłopak przenosi na zachód podbijać wielkie kluby

Jak teraz tak myślę to dobrze że nie zwerbowali go do kadry narodowej.
@edit:
Już oficjalnie:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...lenciennes_fc/