Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61942
Stary 15.01.2013, 20:41
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
To jak już łysy postawił na politykę powrotów to może z Łobo niech podpisze? Siedem goli w Miedzi zdobył.
Reserve napisał(a):Wyświetl post
No i dobrze że podpisał. Niech spierdala skoro tak mu źle u nas. Szczerze mówiąc już od dłuższego czasu sie wszystko we mnie gotowało jak patrzłem na jego pozorowaną grę.
A to że nie miał z kim grać to już inny aspekt.

@Blaszczu16:
To może jeszcze Pawełka z Polonii?
Napisałbym, że los kusicie, ale tak chwilę podumałem i wyszło mi na to, że gorsi od tych naszych obecnych pokrak, to oni specjalnie nie są, szczególnie Pawełek od Pareiki w jesiennej formie.
Zapraszam na mojego piłkarskiego bloga - Futbol Totalny
Odpowiedz cytując