Blaszczu16 napisał(a):

|
To jak już łysy postawił na politykę powrotów to może z Łobo niech podpisze? Siedem goli w Miedzi zdobył.
|
Reserve napisał(a):

No i dobrze że podpisał. Niech spierdala skoro tak mu źle u nas. Szczerze mówiąc już od dłuższego czasu sie wszystko we mnie gotowało jak patrzłem na jego pozorowaną grę.
A to że nie miał z kim grać to już inny aspekt.
@Blaszczu16:
To może jeszcze Pawełka z Polonii?
|
Napisałbym, że los kusicie, ale tak chwilę podumałem i wyszło mi na to, że gorsi od tych naszych obecnych pokrak, to oni specjalnie nie są, szczególnie Pawełek od Pareiki w jesiennej formie.