|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline
|
|
wikink1 napisał(a): 
|
Lepiej ,lepiej i lepiej juz nie bedzie.Ale gorzej moze .PROPONUJE PRZYZNAC NAGRODE ZA POLITYKE TRANSFEROWA W KLUBIE DLA lysego .................taczke z kwadratowym kolem DAR OD KIBICOW ZA WYTRWALA POSTAWE
|
Atmosfera się zagęszcza.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|
|