Wyświetl pojedynczy post
wikink1
Senior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61936
Stary 15.01.2013, 17:11
Lepiej ,lepiej i lepiej juz nie bedzie.Ale gorzej moze .PROPONUJE PRZYZNAC NAGRODE ZA POLITYKE TRANSFEROWA W KLUBIE DLA lysego .................taczke z kwadratowym kolem DAR OD KIBICOW ZA WYTRWALA POSTAWE
Odpowiedz cytując