Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61932
Stary 15.01.2013, 16:23
Z Polonii to powinniśmy wyciągnąć Kokoszę i Baszcza

EDIT: Sorry. Nie jestem w temacie na bieżąco. W takim razie zostaje Kokosza
Ostatnio edytowane przez Dzimi : 15.01.2013 o godz. 16:32.
Odpowiedz cytując