Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61926
Stary 15.01.2013, 12:39
DEBO napisał(a):Wyświetl post
mam 20 lat. Ale wyjeb mi z tekstem o feriach tyle sobie możesz.
Pan taki dojrzały a zwykłej szydery nie rozróżnia, Grunt to spina przez neta nie? = ]
Proste. 100% internetowa agresja ;-)

To że masz 20 lat nie świadczy o tym, że nie masz ferii Bez obrazy.

Co do Meliksona jeszcze. Krzyż mu na drogę skoro tak bardzo był u nas nieszczęśliwy. Co do samej kwoty transferu to Wisła mogła spuścić z ceny w zamian za to, że Francuzi wezmą na siebie koszty równe zaległościom jakie miał wobec Żyda nasz klub.
Ostatnio edytowane przez hunter : 15.01.2013 o godz. 12:46.
Odpowiedz cytując