DEBO napisał(a):

mam 20 lat. Ale wyjeb mi z tekstem o feriach tyle sobie możesz.
Pan taki dojrzały a zwykłej szydery nie rozróżnia, Grunt to spina przez neta nie? = ]
|
Proste. 100% internetowa agresja ;-)
To że masz 20 lat nie świadczy o tym, że nie masz ferii

Bez obrazy.
Co do Meliksona jeszcze. Krzyż mu na drogę skoro tak bardzo był u nas nieszczęśliwy. Co do samej kwoty transferu to Wisła mogła spuścić z ceny w zamian za to, że Francuzi wezmą na siebie koszty równe zaległościom jakie miał wobec Żyda nasz klub.