Wyświetl pojedynczy post
DEBO
Member
 
 
Od: 10.2012
Skąd: Kraków Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5209
Stary 15.01.2013, 11:50
Charlie napisał(a):Wyświetl post
Moze po prostu wychowankowie są słabymi piłkarzami i nie rokują żadnych nadziei na przyszłość? Jeśli prezentują poziom Bruda, czy nawet Szewczyka to nie ma sensu wpychać ich na siłę do kadry, tylko dlatego, że są wychowankami. Z całej tej Wiślackiej młodzieży chyba tylko Chrapek ma jakiś tam potencjał, może jeszcze Uryga, reszta prędzej czy później skończy w 1 lidze albo niżej. Chciałbym się mylić, ale obecnie nic nie wskazuje na to, że w tym klubie są jakieś talenty.
każdy "mądry" wie że w tym klubie u młodego chłopaka.. nie liczy się talent. Liczą się znajomośći.
Wielu ludzi ma marzenia i ja też należe do nich
Chociaż różnią się od innych to ich zawsze będę bronił
Bo są tylko moje i to ja jestem ich autorem
Kreatorem wszystkich marzeń, które są tylko moje
Zawsze będą, to wiem na pewno, że nie zniknął
Że te myśli nigdy nie zamilknął
Będą żywe w nas, będą lśnić przez cały czas
Odpowiedz cytując