AYALA napisał(a):

|
Boguski jak bedzie zdrowy, no i jest jeszcze Szewa
|
Jemu raczej chodzilo o boki na ekstraklase, a nie I lige.Zagrozenie spadku jest realne w przyszlym sezonie, zwrodzcie uwage, ze Cupial ostatnio jak zmienil zdanie i zaczal Wisle wzmacniac mial kase dla Holendrow z transferow Marcelo, Brozkow itd a teraz juz nie ma kogo sprzedac, Melikson byl ostatni za ktorego moglismy dostac jakies powazne pieniadze.