Wyświetl pojedynczy post
MichaelMyers
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61924
Stary 15.01.2013, 10:46
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Boguski jak bedzie zdrowy, no i jest jeszcze Szewa
Jemu raczej chodzilo o boki na ekstraklase, a nie I lige.Zagrozenie spadku jest realne w przyszlym sezonie, zwrodzcie uwage, ze Cupial ostatnio jak zmienil zdanie i zaczal Wisle wzmacniac mial kase dla Holendrow z transferow Marcelo, Brozkow itd a teraz juz nie ma kogo sprzedac, Melikson byl ostatni za ktorego moglismy dostac jakies powazne pieniadze.
Ostatnio edytowane przez MichaelMyers : 15.01.2013 o godz. 10:51.
Odpowiedz cytując