Bambo1906 napisał(a):

|
Zapewne wielu z was skończyła się 1.01.2013 ważność karty kibica (przynajmniej mi ;D). Wie ktoś może jaka jest procedura wyrabiania nowej? Tzn czy znowu muszę płacić te 10 zł i robić zdjęcie? Niby nie dużo, ale przecież to jednak 3 browary.
|
faktycznie sprawdziłem z ciekawości i też już mam nieważną. ale na stronie oficjalnej nic nie napisali o wymianie więc może je przedłużą bo złodziejstwem będzie wyrabianie nowej koro te są cały czas dobre.