Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61921
Stary 15.01.2013, 07:37
buczo1985 napisał(a):Wyświetl post
Sprawdziłem gdzie będzie teraz sobie urzędował Maor. Miasto przeszło 40 tys. Do Paryża autostradą przeszło 200km, do Brukseli niewiele ponad 100km. Pewnie klimat lepszy od naszego. Mimo wszystko jeśli chodzi o miejsce do życia to w Krakowie wydaje mi się lepiej. No ale pewnie dostał o wiele lepszy kontrakt. Myślę, że wypali w tym klubie. Raz, że motywacja będzie, bo nowe miejsce i kasa. No i będzie miał z kim poklepać. Szkoda, ale lepsze to niż odejście za darmo za parę miesięcy. Dla tego francuskiego klubu wydanie 900k euro to zapewne pryszcz. Powinni mieć z niego trochę pociechy.
Ciekawe czy kogoś zakontraktują za część tej kasy na środek pomocy? Jeśli nie, niech lepiej Garguła dobrze się przygotuje do sezonu i oby znowu nie złapał kontuzji na zgrupowaniu.
No i mógłby już przestac udzielac pomeczowych komentarzy
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując