westersyl napisał(a):

|
Jako 9 nie konieczne raczej jako podwieszony.
|
Ciężko powiedzieć, raz kiedy grał z konieczności w napadzie słabo to wyglądało. Poza tym pozostaje otwarte pytanie - jeżeli on ma być napastnikiem, to kto zagra na skrzydle?
Kosowski i Iliev? OK - ale co przez pozostałe 60 minut?