Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61918
Stary 14.01.2013, 23:13
DEBO napisał(a):Wyświetl post
"Wisła Cracovie" pfu jak to brzmi.. Obrzydliwe. Mogliby napisać Wisla Krakow
A Ty piszesz "Paryż", czy "Paris"?

Chyba na czas ferii trzeba sobie dać spokój z wizytami na forum...
Odpowiedz cytując