Wyświetl pojedynczy post
DEBO
Member
 
 
Od: 10.2012
Skąd: Kraków Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61916
Stary 14.01.2013, 21:59
piter116 napisał(a):Wyświetl post
No to oficjalnie:
http://www.va-fc.com/fr/saison/breve...e-du-VAFC.html
"Wisła Cracovie" pfu jak to brzmi.. Obrzydliwe. Mogliby napisać Wisla Krakow
Wielu ludzi ma marzenia i ja też należe do nich
Chociaż różnią się od innych to ich zawsze będę bronił
Bo są tylko moje i to ja jestem ich autorem
Kreatorem wszystkich marzeń, które są tylko moje
Zawsze będą, to wiem na pewno, że nie zniknął
Że te myśli nigdy nie zamilknął
Będą żywe w nas, będą lśnić przez cały czas
Odpowiedz cytując