piter116 napisał(a):

|
Jestem trochę zawiedziony składem kadry. Liczyłem, że przynajmniej dwóch chłopaków z grona (Moskal, Żemło, Buras, Kamiński, Karłowicz, Downar-Zapolski) Kulawik zabierze do Turcji. Kiedy mają się ogrywać z pierwszą drużyną jak nie teraz?
|
Zawsze mnie to irytowało w Wiśle, że wychowankowie raczej byli traktowani jak zło konieczne niż jako zawodnicy którzy kiedyś mogą stanowić o sile tej drużyny. Tak było przez długie lata, teraz kiedy szanse dostali Czekaj, Szewczyk czy Chrapek liczyłem, że sytuacja może się zmieni, polepszy, a tu co ? Niestety dalej niewielu z nich dostaje szanse.