Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5206
Stary 14.01.2013, 20:56
Jestem trochę zawiedziony składem kadry. Liczyłem, że przynajmniej dwóch chłopaków z grona (Moskal, Żemło, Buras, Kamiński, Karłowicz, Downar-Zapolski) Kulawik zabierze do Turcji. Kiedy mają się ogrywać z pierwszą drużyną jak nie teraz?
Odpowiedz cytując