mr_kwolf napisał(a):

Kontrakt podpisany więc kasę będzie trzeba płacić.
Myśle, że Król jako że nie ma kasy weźmie jakiegoś drobniaka od Amiki (pewnie ze 100k PLN) i go puści już teraz w zimie.
|
Zwracam honor. Ale tak sie stanie tylko gdy Lech zrobi jak Wisła z Gargułą..