Wyświetl pojedynczy post
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61913
Stary 14.01.2013, 18:17
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Kontrakt podpisany więc kasę będzie trzeba płacić.

Myśle, że Król jako że nie ma kasy weźmie jakiegoś drobniaka od Amiki (pewnie ze 100k PLN) i go puści już teraz w zimie.
Zwracam honor. Ale tak sie stanie tylko gdy Lech zrobi jak Wisła z Gargułą..
Odpowiedz cytując