Wyświetl pojedynczy post
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61911
Stary 14.01.2013, 17:27
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Ten caly Teodorczyk to od lipca zagra w Amice czy wczesniej? bo do tego czasu to kontuzja czy cos, i transfer niewypal i kasa w bloto..
Że co w błoto ?
Co najwyżej plany z nim związane..
Odpowiedz cytując