szprotson napisał(a):

ale przeciez wszedzie tak jest. W Anglii swego czasu miałes tak samo,wystarczył jeden dobry mecz w lidze a juz powoływali typa do kadry mimo iż był słaby.
p.s Tymon nie rób z Valenciennes Bóg wie jakiego klubu, bo to ekipa na maks 10 miejsce.
|
Wiem wiem zgadzam się,chociaż chciałbym żeby Wisła była tak profesjonalna jak ten 10 klub Ligue 1,sprzedali największą gwiazde do Marsylii a teraz kupili Meliksona za grosze
PS: Dobra z mojej strony temat kwoty transferu uznaje za zakończony,szkoda się produkować na darmo
Niech odejdzie Bednarz to wszystko czego chcę i niech Cupiał wkońcu zacznie wydawać kase z głową
Nowe boiska treningowe
Szkółka Profesjonalna
Skauting poszukiwanie nowych Żurawskich,Meliksonów,Cleberów,czy diamentów jak Marcelo
Gdyby ktoś mógł zrobić coś z wyglądem zewnętrznym stadionu też by źle nie było