Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61887
Stary 14.01.2013, 14:53
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Gdzie ty zyjesz? Traore chce odejsc z Lechii od 1.5 roku , tyle ze chetnych brak, jak sie teraz okazuje. Czlapak Iliev, czy kopacz Genkov dostali takie pieniadze...to czemu nie dac takich, komus kto potrafi grac w pilke? W ogole o czym ty do mnie mowisz? Bo nie bardzo rozumiem...ja tylko udowadniam, ze bujda na resorach i graniem na czas jest stwierdzenie, ze budowa nowego zespolu zacznie sie latem(chyba, ze walczacego o utrzymanie). Czemu nie teraz? Czemu latem, kiedy za podobnych pilkarzy trzeba bedzie zaplacic kilka mln euro? Pytania czysto retoryczne. Rozumiem, ze lepiej zaplacic za pilkarza, niz sprowadzac takiego, ktoremu konczy sie kontrakt . Twoja logika po prostu rozbraja. Dlaczego nikt(!) z w/w przeze mnie nie zostanie zakontraktowany? Nawet 1 pilkarz? Prosta sprawa .

O czym ty mówisz?

Dostał milion euro rocznie u Arabów.

http://www.sport.pl/pilka/1,65039,13..._Ittifaq_.html
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując