K4millo napisał(a):

Faktycznie masz racje,przepraszam za pomyłke
,,W mediach krążyła znacznie wyższa kwota 1,5 miliona euro, za jaką rzekomo Wisła oddała Kostarykanina. Rzeczywistość nie jest dla Białej Gwiazdy tak różowa: Brugge zapłaciło za Diaza 800 tysięcy euro. Połowę Belgowie wpłacili od razu, a połowę przeleją jeszcze w tym roku.''
PS:Co niezmienia faktu że 100tys więcej niż Maor,czy klub Diaza też miał jakieś % to nie wiem
Nie dyskutując już nad sprawą kwoty odpowiedzcie na pytanie
Przypomne że z transferu Meliksona miała być kasa na nowych piłkarzy,tak mówił Bednarz na Orange Sport.Ciekawe gdzie tu ma reszte kasy na nowych?Sikorski 2 za darmo tego potrzebuje 13 krotny Mistrz Polski?