Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61884
Stary 14.01.2013, 14:40
Faktycznie masz racje,przepraszam za pomyłke

,,W mediach krążyła znacznie wyższa kwota 1,5 miliona euro, za jaką rzekomo Wisła oddała Kostarykanina. Rzeczywistość nie jest dla Białej Gwiazdy tak różowa: Brugge zapłaciło za Diaza 800 tysięcy euro. Połowę Belgowie wpłacili od razu, a połowę przeleją jeszcze w tym roku.''

PS:Co niezmienia faktu że 100tys więcej niż Maor,czy klub Diaza też miał jakieś % to nie wiem


Nie dyskutując już nad sprawą kwoty odpowiedzcie na pytanie

Przypomne że z transferu Meliksona miała być kasa na nowych piłkarzy,tak mówił Bednarz na Orange Sport.Ciekawe gdzie tu ma reszte kasy na nowych?Sikorski 2 za darmo tego potrzebuje 13 krotny Mistrz Polski?
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 14.01.2013 o godz. 14:44.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując