Przypominam, że sami ściągnęliśmy go za 650tys. euro. 700 tys. plus podatek, % dla Beer Szewy, długi wobec piłkarzy. Sami dopłacamy do tego transferu.
Cytat:
|
według ,niektórych osób na forum Maor był za słaby na Wisłe ale dla 8 klubu Ligue 1 jest wystarczająco dobry.
|
No baa. Maor za słaby, bo Pep tak naprawdę przyjdzie trenować Wisłę, a nie City, PSG czy United. A jak się gracze FCB dowiedzą, to będą rozwiązywać hurtem kontrakty, bo będą chcieli dołączyć do Pepa.
Messi w Wiśle!