Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61880
Stary 14.01.2013, 14:32
Przypominam, że sami ściągnęliśmy go za 650tys. euro. 700 tys. plus podatek, % dla Beer Szewy, długi wobec piłkarzy. Sami dopłacamy do tego transferu.

Cytat:
według ,niektórych osób na forum Maor był za słaby na Wisłe ale dla 8 klubu Ligue 1 jest wystarczająco dobry.
No baa. Maor za słaby, bo Pep tak naprawdę przyjdzie trenować Wisłę, a nie City, PSG czy United. A jak się gracze FCB dowiedzą, to będą rozwiązywać hurtem kontrakty, bo będą chcieli dołączyć do Pepa.

Messi w Wiśle!
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując