Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61874
Stary 14.01.2013, 14:11
TymonPRO napisał(a):Wyświetl post
Wcale nie jest tak źle to poprostu Jacek B jest takim geniuszem menadżerskim i tyle wynegocjował

Diaza wypchneli za 1,5mln(Stan Valcx) a Maora za 700tys ,kompromitacja jakiej w tym klubie jeszcze nie było

Za 2 lata jego wartość nie bedzie niższa niż 700 tys € gwarantuje wam to
Rozumiem jeszcze sprzedaż za 1,2mln ale za te grosze to wstyd

PS:Jeżeli nową Wisłe zaczynamy budować od czerwca to mam nadzieję że Jacka Bednarza już w Krakowie dawno wtedy nie będzie bo Wisłe budowaną przez Bednarza już dwa razy widzieliśmy i nie jest to przyjemny widok
Zawodnik jest wart tyle ile ktoś jest w stanie za niego zapłacić. Nie wiem po czym wnioskujesz, że Maor był warty więcej. On ma już 29 lat. Żadnego doświadczenia w poważnej lidze. W pucharach grał raptem kilka spotkań.

Ten wyśmiewany Jacek B swego czasu pchnał Dudkę za ładne pieniądze więc nie mówcie, że nie potrafi nikogo sprzedać za dobre pieniądze. Na Cleberze też zrobił niezły deal.

Po prostu nie było chętnych żeby zapłacić więcej to co miał zrobić?
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując