Wyświetl pojedynczy post
koniak
Senior Member
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61873
Stary 14.01.2013, 14:01
W zasadzie z tych zawodników, którzy szukają/szukali klubów czy też rozważali/rozważają odejście z obecnych można by zmontować ciekawy skład i to paradoksalnie nie wykładając wcale tych mitycznych milionów (nie licząc oczywiście pensji).

Traore, Dwalishwili, Mila, Pawłowski, Teodorczyk, Brzyski, do tego Melikson, Dzalamidze i powstaje najmocniejsza formacja ofensywna w historii naszej ligi...pomarzyć zawsze można
Odpowiedz cytując