Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61871
Stary 14.01.2013, 13:31
kha1 napisał(a):Wyświetl post
Francuzi piszą, że za Maora zapłacono tylko 700 tysięcy. Musi być naprawdę źle, skoro sprzedaje się go za taką kwotę.
Wcale nie jest tak źle to poprostu Jacek B jest takim geniuszem menadżerskim i tyle wynegocjował

Diaza wypchneli za 1,5mln(Stan Valcx) a Maora za 700tys ,kompromitacja jakiej w tym klubie jeszcze nie było

Za 2 lata jego wartość nie bedzie niższa niż 700 tys € gwarantuje wam to
Rozumiem jeszcze sprzedaż za 1,2mln ale za te grosze to wstyd

PS:Jeżeli nową Wisłe zaczynamy budować od czerwca to mam nadzieję że Jacka Bednarza już w Krakowie dawno wtedy nie będzie bo Wisłe budowaną przez Bednarza już dwa razy widzieliśmy i nie jest to przyjemny widok
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 14.01.2013 o godz. 13:58.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując