kha1 napisał(a):

|
Francuzi piszą, że za Maora zapłacono tylko 700 tysięcy. Musi być naprawdę źle, skoro sprzedaje się go za taką kwotę.
|
Wcale nie jest tak źle to poprostu Jacek B jest takim geniuszem menadżerskim i tyle wynegocjował
Diaza wypchneli za 1,5mln(Stan Valcx) a Maora za 700tys ,kompromitacja jakiej w tym klubie jeszcze nie było
Za 2 lata jego wartość nie bedzie niższa niż 700 tys € gwarantuje wam to
Rozumiem jeszcze sprzedaż za 1,2mln ale za te grosze to wstyd
PS:Jeżeli nową Wisłe zaczynamy budować od czerwca to mam nadzieję że Jacka Bednarza już w Krakowie dawno wtedy nie będzie bo Wisłe budowaną przez Bednarza już dwa razy widzieliśmy i nie jest to przyjemny widok