Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
61870
14.01.2013, 13:30
Uran235
napisał(a):
Z gatunku "na rozluźnienie napiętej atmosfery". Nawet w testach nie jesteśmy "najlepsi".
http://www.90minut.pl/news/203/news2...awodnikow.html
Testują, a potem podpisują grajków z d.. , płacą im grosze i są w środku tabeli.
My bierzemy prawie olimpijczyków albo takich z dobrze znanego Broendby czy Groclinu Wawa i jesteśmy w d..
Ciekawa zależność
arti