Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61870
Stary 14.01.2013, 13:30
Uran235 napisał(a):Wyświetl post
Z gatunku "na rozluźnienie napiętej atmosfery". Nawet w testach nie jesteśmy "najlepsi".

http://www.90minut.pl/news/203/news2...awodnikow.html
Testują, a potem podpisują grajków z d.. , płacą im grosze i są w środku tabeli.
My bierzemy prawie olimpijczyków albo takich z dobrze znanego Broendby czy Groclinu Wawa i jesteśmy w d..
Ciekawa zależność
Odpowiedz cytując