MichaelMyers napisał(a):

|
Jaka nowo budowana, gdyby Cupial chcial miec dobra druzyne Melikson bylby ostatnim pilkarzem do sprzedazy, a nowa Wisle budowal by wokol niego, za goscia nawet miliona euro nie dostali, wiec sprawa jest pewna, ze musieli go sprzedac jezeli zgodzili sie na takie warunki.Do czerwca to w Wisle pograja pewnie Kosa i Iliev, ktorzy umiejetnosci pilkarskie jeszcze maja , ale zdrowia juz mniej i zostaniemy z 11 drwalami bez techniki.Gdyby Cupial chcial budowac zespol do walki o MP w przyszlym sezonie moglby juz zakontraktowac chocby Traore, Dwaliashwiliego i nie kosztowalo by go to majatek.Tymczasem do Wisly wraca Brud.Sprawa jest oczywista w przyszlym sezonie bronimy sie przed spadkiem z chrapkami, boguskim, brudem, burliga itd, bo to beda podstawowi pilkarze, lepszych miec nie bedziemy.
|
Pewnie chce w lecie kupić z 7 Meliksonopodobnych w wieku 23-25 więc po co Mu nieco już zgrany zawodnik..

A na poważnie to wygląda to nadal beznadziejnie, ale wiadomo, że BC jednym zdaniem może odwrócić tą sytuację i stać Go na to. I w tym nasza jedyna nadzieja.