Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61865
Stary 14.01.2013, 12:36
jacekbum napisał(a):Wyświetl post
Przebudowa będzie od czerwca skoro Cupiał uparł się,że zacznie od czerwca to niech zaczyna od czerwca.
Nazwiska niektóre podałeś fajne tylko zauważ Traore jest darmowy ale zarabiać chce mega, ma oferte podobno za 800.000 euro rocznie od Arabów.Pawłowski dostanie w 2 bundeslidze pieniądze jakie u nas zarabiają gwiazdy ligi.Mila kontrakt absolutnie w zasięgu i tutaj można żałować,że nie zaproponowano mu kontraktu od 1 lipca gdy wygaśnie mu ze Śląskiem.
Teodorczyk w chwili obecnej w porównaniu z Poznaniem nie mamy mu nic do zaoferowania brak kasy brak pucharów.Cani Dwalaszwili w piłke grać potrafią ale z ich charakterami brać ich do Wisły ? Albańczyk wyjeżdza bez zgody klubu i chce zrywać kontrakt,Gruzin po nie otrzymaniu pensji wyśmiewa właściciela i chce uciekać z klubu jak szczur z tonącego okretu.

Przez ostatnie lata wpakowaliśmy się w bardzo drogie kontrakty przez które mamy klopoty do dzisiaj.Garguła Łobodziński przychodzili jako gwiazdy ligi dostali mega kase a nie sprawdzili się, podobnie jak Jaliens z dobrym cv ,dlatego lepiej będzie nawet przy przebudowie Wisły proponować rozsądne pieniądze dla obu stron aby pózniej w sytuacji gdy zawodnik zawiedzie nie żałować,że trzeba mu wypłacać po 300.000-400.000 euro rocznie.
Krotko i zwiezle - nie wiesz, o czym mowisz. Traore przez pol roku(!!) nie mial zadnych ofert. Mozna bylo z nim rozmawiac od 1 lipca w/s kontraktu. Dac mu pieniazki jakie ma czlapak Iliev i podpisalby bez zastanowienia. Teraz to juz pewnie po herbacie, choc nie wykluczam ze te Araby to tylko w umysle jakiegos dziennikarza. Pawlowski, to samo, czyli kontrakt 300-400 tys. euro/sezon. Teodorczyk w Amice nie dostal wielkich pieniedzy(bo tam takich sie nie placi od 2 lat, kiedy to schodza z wysokich kontraktow). Niby co masz do charakteru Dwaliszwilego? Facet absolutnie profesjonalnie podchodzi do swych obowiazkow. Kazdy normalny czlowiek wkur... sie, kiedy pracodawca nie placi pol roku. Czyli taki Baszczynski tez ma trudny charakter, bo juz uciekl z DyskoPolo? Reszta druzyny tez, bo tam 80% kadry chce rozwiazac kontrakty? Cani, to Cani..nie chcial grac w nowym tworze, czyli GKSDyskoPolo i trudno sie dziwic.
To sa pilkarze klasowi, ktorzy byliby gotowi do gry...ale jak mowie, oni sa za darmo lub za bardzo male pieniadze. Rozumiem, ze ty wolisz wydac 700 tys. euro + kontrakt dla kogos takiego(czyli 300 tys. euro) Poza tym na wyzej wymienionych nie byloby nas stac, bo to kwoty idace w mln euro, dlatego to byla/jest taka okazja.
Odpowiedz cytując