Wyświetl pojedynczy post
DEBO
Member
 
 
Od: 10.2012
Skąd: Kraków Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5205
Stary 14.01.2013, 12:18
za przegrany sezon zabierać ich w nagrodę do Turcji ? a czym oni na to zasłużyli ? na Syberie ich wysłać.. by się przyzwyczaili do mrozów tam panujących bo w meczu z Apoelem przeszkadzał im upał... Nie dziwota że kontaktów rozwiązać nie chcą jak za opierdalanie sie przez cały sezon w lidze i tak zostaną wynagrodzeni lepiej niż piłkarze przykładowej Jagiellonii albo Śląska - Ci trenują na Oporowskiej.
Ostatnio edytowane przez DEBO : 14.01.2013 o godz. 12:20.
Wielu ludzi ma marzenia i ja też należe do nich
Chociaż różnią się od innych to ich zawsze będę bronił
Bo są tylko moje i to ja jestem ich autorem
Kreatorem wszystkich marzeń, które są tylko moje
Zawsze będą, to wiem na pewno, że nie zniknął
Że te myśli nigdy nie zamilknął
Będą żywe w nas, będą lśnić przez cały czas
Odpowiedz cytując