Wyświetl pojedynczy post
DEBO
Member
 
 
Od: 10.2012
Skąd: Kraków Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61861
Stary 14.01.2013, 11:18
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Wolfy... ale tak mówiło się o Jovaniciu przed podpisaniem z Wisłą kontraktu - że to jeden z najlepszych bramkarzy w lidze i z zaliczonym już zdaje się debiutem w reprezentacji...
zagral jeden mecz towarzyski w dorosłej reprezentacji Serbii i to z rezerwami przeciwko Japonii. I to by było na tyle. Wcześniej grał w U-19 reprezentacji Serbii i Czarnogóry.
Jeżeli to go czyni najlepszym bramkarzem ligi Serbskiej ... To oho ile Nasza kadra testowała takich NO NAME
I widać reprezentacja narodowa też się szybko na nim poznała wiecej szans nie dostał.
Ostatnio edytowane przez DEBO : 14.01.2013 o godz. 11:23.
Wielu ludzi ma marzenia i ja też należe do nich
Chociaż różnią się od innych to ich zawsze będę bronił
Bo są tylko moje i to ja jestem ich autorem
Kreatorem wszystkich marzeń, które są tylko moje
Zawsze będą, to wiem na pewno, że nie zniknął
Że te myśli nigdy nie zamilknął
Będą żywe w nas, będą lśnić przez cały czas
Odpowiedz cytując