Temat: Praca
Wyświetl pojedynczy post
Piotrek87
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#539
Stary 14.01.2013, 10:57
Tak przejzysta ścieżka kariery , awanse itp. Wszędzie tak mówią Aegon, Grupon teraz na firma. Obiecują cuda i g dają. Tak kolego wielka firma a mejla firmowe nie masz ha ha , dobre bajki ze jeszcze nie przydzielone.
Dzisiaj mnóstwo firm tak kusi co nie obiecują szkolenia , wszystko zapewniają itp a prawda taka ze robi sie na działalności i te wielkie firmy żadnych kosztów nie ponoszą a ty płacić ZUS co miesiąc musisz.
Bez urazy ale wielka firma która walczy o odszkodowania i jest niby najlepsza itp szuka pracownikow na forum kibiców klubu piłkarskiego Bądźmy powazni
Odpowiedz cytując