Arked napisał(a):

|
Tymczasem Teodorczyk ponoć podpisał kontrakt z Lechem. Kurde szkoda, że my teraz dopiero czyścimy szatnie przed wielkimi wzmocnieniami w lecie bo mogliśmy powalczyć o naprawdę utalentowanego młodego Polaka. Ale spokojnie, młodych utalentowanych polskich napastników jest na pęczki. Na pewno kilku w lecie podpiszemy.
|
Co Wy z tym teodorczykiem, może dobry jest ale sam powiedział jakieś kilka miesięcy temu, że chce grać dla aMICI, więc po co takiego ściagać...