Wyświetl pojedynczy post
PlacekTSW
Senior Member
 
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61859
Stary 14.01.2013, 10:40
Arked napisał(a):Wyświetl post
Tymczasem Teodorczyk ponoć podpisał kontrakt z Lechem. Kurde szkoda, że my teraz dopiero czyścimy szatnie przed wielkimi wzmocnieniami w lecie bo mogliśmy powalczyć o naprawdę utalentowanego młodego Polaka. Ale spokojnie, młodych utalentowanych polskich napastników jest na pęczki. Na pewno kilku w lecie podpiszemy.
Co Wy z tym teodorczykiem, może dobry jest ale sam powiedział jakieś kilka miesięcy temu, że chce grać dla aMICI, więc po co takiego ściagać...
Odpowiedz cytując