Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
Od: 07.2010
Offline
#
61856
14.01.2013, 09:40
Zaczyna to wygladac tak, ze jest Legia i Legia a pozniej dlugo dlugo nic... przerazajace.
Kto sensowny zostal jesze w druzynach innych niz 2 powyzsze? Pawlowski i Mila pewnie wkrotce znajda zatrudnienie za granica.
borys
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez borys