Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61856
Stary 14.01.2013, 09:40
Zaczyna to wygladac tak, ze jest Legia i Legia a pozniej dlugo dlugo nic... przerazajace.

Kto sensowny zostal jesze w druzynach innych niz 2 powyzsze? Pawlowski i Mila pewnie wkrotce znajda zatrudnienie za granica.
Odpowiedz cytując