|
Tymczasem Teodorczyk ponoć podpisał kontrakt z Lechem. Kurde szkoda, że my teraz dopiero czyścimy szatnie przed wielkimi wzmocnieniami w lecie bo mogliśmy powalczyć o naprawdę utalentowanego młodego Polaka. Ale spokojnie, młodych utalentowanych polskich napastników jest na pęczki. Na pewno kilku w lecie podpiszemy.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|