Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61843
Stary 13.01.2013, 23:33
Tymczasem Teodorczyk ponoć podpisał kontrakt z Lechem. Kurde szkoda, że my teraz dopiero czyścimy szatnie przed wielkimi wzmocnieniami w lecie bo mogliśmy powalczyć o naprawdę utalentowanego młodego Polaka. Ale spokojnie, młodych utalentowanych polskich napastników jest na pęczki. Na pewno kilku w lecie podpiszemy.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując