No to pięknie... W lipcu w Wisle zostanie tylko spalona ziemia...
Dosyć ciekawy tok rozumowania przyjmują władze w klubie... Wokół kogo będzie budowana ta "Wielka" Wisła

? Kto będzie miał ważny kontrakt w lipcu? Czekaj, Nalepa,Chrapek,Brud,Miśkiewicz... To będzie trzon "Wielkiej" Wisły? No bo chyba nie wokół Garguły, Głowackiego czy Kosowskiego

? Cupiał będzie chciał kupić nową 11 w lecie

Przecież to się kupy nie trzyma!!! Czy on oczekuje że dając ileś tam baniek będzie miał 11 zawodników na MP czy LM

? A zgranie? A kto ma ich kupić

Bednarz

? A z trenerem będzie Kulawik...
Nie chcę być złym prorokiem ale to brzmi po prostu niepoważnie...