Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
Kamil_mchw
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1294
Stary 13.01.2013, 12:57
jeśli chodzi o zakup tel. w moim przypadku to mam tak samo jak kobieta z butami... dużo się podoba ale trudno wybrać jeden...
to znaczy że dalej nie kupiłem tel... ale przynajmniej trochę ograniczyłem pole...
z tańszych opcji zastanawiam się nad Samsungiem galaxy ace S5830 albo (to samo) ace gt-S5839i, tylko tak na prawde to jest chyba ten sam telefon
z opcji droższych mam htc mozart 7, albo nokie lumię 710... SE odpada bo ostatnie 3 moje tel. to SE i wszystkie się psuły bardzo szybko.

który wybrać?
Odpowiedz cytując