Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61799
Stary 13.01.2013, 11:35
Elefant napisał(a):Wyświetl post
Ja jestem oswojony z wizją Wisły w IV lidze, nie żebym był z tym szczęśliwy, ale biorę to pod uwagę.

(...)
Z większością nie sposób się nie zgodzić, przynajmniej jeśli idzie o obserwacje. W moim odczuciu uratowanie bytu sportowego na jakimś w miarę rozsądnym poziomie jest wciąż możliwe. To nie jest tak, że otacza nas profesjonalna konkurencja, a my jednak posiadamy większy kapitał wizerunkowy niż dajmy na to Jagiellonia. Oczywiście pierwszym krokiem w tym kierunku jest zrozumienie własnej sytuacji. Jeżeli przy takim stanie sportowym będziemy dalej "walczyli o puchary", to faktycznie wszystko spektakularnie pi*rdolnie.

Elefant napisał(a):Wyświetl post
A wracając do Meliksona, to będzie jak ze wszystkimi poprzednimi transferami, które musieliśmy zrobić. Sprzedamy, na jego miejsce przyjdzie gorszy albo nikt a dług i tak wzrośnie.
Co do pierwszej części nie ma wątpliwości, ja się łudzę, że się chociaż z długiem mylisz.
Zapraszam na mojego piłkarskiego bloga - Futbol Totalny
Odpowiedz cytując