Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61798
Stary 13.01.2013, 11:29
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Można wcale nie sprzedawać jak cena jest niesatysfakcjonująca, a takim sposobem po prostu nas wydymają jak ostatnich frajerów. Szukają oszczędności? Niech w pierwszej kolejności wypieprzą Sikorskich i jego podobnych jak Jovanicie i Jovanovicie, Jaliensy, nawet Genkova, a nie Meliksona na miłość Boską. Jedyny zawodnik, który potrafił zrobić coś sam z piłką, bo inni to zwykłe łamagi. No i czasem Boguski coś tam próbował, brał odpowiedzialność za rozegranie, ale technika marna.
Ale jak to niby zrobić? Jakiś pomysł? Bo Jaliensa już próbowano pół roku temu "wywalić" i jak widać nie jest to takie proste.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując