|
Pozbywamy sie jedynego zawodnika mogacego zrobic cos do przodu.Nawet stojacy Melikson jest wiecej wart niz Brud,Szewczyk,Gargula i inni.To pilkarz z innej bajki ,tylko teraz troche sie zagubił.Naszczescie Lysy wybawil nas z jego klopotow.
Trzeba bylo pozbywac sie Ilieva ,Bunoze i innych upychac gdzie sie da.Melikosna zostawic bo to jedyny ofensywny pomysl na gre.
Dlatego boje sie ze mozemy spasc jeszcze w tej rudzie.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 13.01.2013 o godz. 00:58.
|