Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61778
Stary 12.01.2013, 22:32
DEBO napisał(a):Wyświetl post
jak czytam te komentarze odnośnie odejścia Meliksona za ta nędzne 900 tys i to że to pochwalacie to ... Specjaliści z FIFA Menager. Melikson może i gra chujnie w ostatnim czasie ale z kim ma grać w tym zespole ? ja go świetnie rozumiem że on nie chce grać z taką drużyną.. ale prawda jest taka ze on sam do końca nie rozumie zamieszania wokół siebie. Dudu Dahan napędza plotki transferowe jak w każdym okienku transferowym.. To samo pan Dahan napędzał plotki w Izraelu że Melikson dogadał się z reprezentacją Polski. żyd to żyd.. zaciera ręce gdy słyszy many many.. a gdy menagerem jest żyd to musi zarobić na prowizji nawet z nędznych ochłapów. Zarówno Melikson i Illiev to większe "autorytety" dla zagranicznego piłkarza przychodzącego do Wisły niż pan Kosowski.
Może musisz pomóc Wiśle sprzedać Meliksona drożej?
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując