DEBO napisał(a):

|
jak czytam te komentarze odnośnie odejścia Meliksona za ta nędzne 900 tys i to że to pochwalacie to ... Specjaliści z FIFA Menager. Melikson może i gra chujnie w ostatnim czasie ale z kim ma grać w tym zespole ? ja go świetnie rozumiem że on nie chce grać z taką drużyną.. ale prawda jest taka ze on sam do końca nie rozumie zamieszania wokół siebie. Dudu Dahan napędza plotki transferowe jak w każdym okienku transferowym.. To samo pan Dahan napędzał plotki w Izraelu że Melikson dogadał się z reprezentacją Polski. żyd to żyd.. zaciera ręce gdy słyszy many many.. a gdy menagerem jest żyd to musi zarobić na prowizji nawet z nędznych ochłapów. Zarówno Melikson i Illiev to większe "autorytety" dla zagranicznego piłkarza przychodzącego do Wisły niż pan Kosowski.
|
Może musisz pomóc Wiśle sprzedać Meliksona drożej?