leyzer87 napisał(a):

Ja słyszałem tylko od chłopków z LSPM'u, że na mistrzostwach polski juniorów 2001 obu Brożków nakrywał czapką. Ponoć miał super technikę i pamiętam kawałek jego meczu przeciwko Hajdukowi, miałby jakieś sytuacje, gdyby ktoś chciał mu podać piłkę
