MatMario napisał(a):

Ale samo podejście tego pracownika nie pozwala na pokładanie w nim nadziei na przyszłość.
Co miał u nas zagrać, to on uważa że zagrał a teraz chce iść gdzie indziej, a nie grać tutaj za karę.
|
nie czaje takich durnych postów
podajcie jeden z drugim przykład jakiegoś jego zachowania, sugerujące "obrażenie", "granie za karę"
jakiś jebany kretyn rozpoczął taką plotkę i ciągnie się to do teraz