Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61775
Stary 12.01.2013, 22:20
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Ale samo podejście tego pracownika nie pozwala na pokładanie w nim nadziei na przyszłość.

Co miał u nas zagrać, to on uważa że zagrał a teraz chce iść gdzie indziej, a nie grać tutaj za karę.
nie czaje takich durnych postów
podajcie jeden z drugim przykład jakiegoś jego zachowania, sugerujące "obrażenie", "granie za karę"
jakiś jebany kretyn rozpoczął taką plotkę i ciągnie się to do teraz
Odpowiedz cytując