Lukasz napisał(a):

Do mnie dociera tylko dramatyzm sytuacji. Nie mamy kasy na chleb i 'rozsądnie' wyprzedajemy srebra rodowe (póki co za granicę) żeby nie musieć żebrać.
Jak powiedziałeś - rynek dyktuje ceny i działa to w dwie strony. Sprzedać Meliksona jest łatwo (jedynie kwestia ceny) a kupić drugiego będzie trudno. Wiara w zbawczą moc kasy Cupiała kończy się tak jak widać - prawie upadłością. Jeśli nie Melikson ma być sportowym filarem drużyny to kto?
|
Mam Cię za rozsądnego i racjonalnie myślącego, pomimo odmiennych poglądów w wielu kwestiach. Przecież każde dziecko wie, ze Maor nie będzie naszym filarem sportowym, poniewaz nie chce tu grać, ma już 29 lat i często strzela tzw. fochy.
Naszymi filarami sportowymi powinni być Jan Kowalski, Staszek Nowak z profesjonalnej akademii, ew. wzmocnieni piłkarzami sprowadzonymi do uzupelnienia. Na nic innego nas nie stać.
Do Grzybek69: nie rozumiem ? że Jego umiejętności i potencjał za słaby na ideał? Przecież nigdy nic lepszego nasza liga nie osiągnie.