Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61760
Stary 12.01.2013, 19:57
yoda79 napisał(a):Wyświetl post
I dziwna rzecz- Cupiał wybaczył Kosowskiemu
Szkoda, że 3 lata za późno. Teraz bez urazy, ale będziemy mieli kolejną mordę więcej do karmienia. Bo w to, że obecnie Kosa coś wniesie do Wisły poza nazwiskiem, już nawet ja nie wierzę.
Odpowiedz cytując